Külastajatele

Roheline festival
2017. aasta Tallinna Tänavatoidufestivalil kasutame toidu ja joogi pakkumiseks ainult taaskasutatavaid või biolagunevaid nõusid ning serveerimislahendusi. Palun viska festivali külastades prügi vastavatesse prügikastidesse (biolagunevad nõud käivad biojäätmete prügikastidesse). Alal on eraldi prügikastid biojäätmetele, taarale ning olmeprügile.

 

Sõbralik festival

Tuled koos lastega? Hoia neil silma peal, et suured rahvahulgad neid ei hirmutaks ning et nad kaduma ei läheks! Vankri ja käruga võib festivali alale siseneda, kuid palun arvesta liigeldes ka teiste festivalikülastajatega.
Tänavatoidufestivalile võib siseneda rahulikult käituvate koertega, kes on rihma otsas! Koera väljaheited koristab ära looma hea peremees.
Naudi ja lase teistel nautida 🙂 Korraldajad paluvad ebasündsalt käituvatel, purjus või agressiivsetel külastajatel lahkuda.

 

Mõistlik festival

Festivali korraldajad ning toidupakkujad ei garanteeri kõigi toitude olemasolu festivali algusest lõpuni. Menüüd võivad päeva jooksul muutuda, mõne söögikoha road ka päris otsa saada.

Festivali tipphetkedel võib ette tulla järjekordi nii alale pääsemiseks kui söögi tellimiseks/ootamiseks. Palume olla kannatlikud, vaata aja veetmiseks TaDaa! festivali etteasteid.
Tuled rattaga? Palun jäta ratas rattaparklasse. Jalgrattaga festivalil ringi liikuda ei ole lubatud.
Hea riietus vastab ilmaoludele ning jalanõude valikult soovitame võtta arvesse seda, et osa territooriumist on kaetud kruusa- või murukattega.
Kaardiga igal pool maksta ei saa. Võta kaasa sularaha või liitu Paytailoriga ja maksa rakenduse kaudu!

 

Mobiilimaksed Paytailoriga

Sel aastal on esmakordselt võimalik tasuda mobiiliga. Paytailoriga turvalise mobiilse rahakotiga saab tasuda nii sissepääsu eest festivalialale (1 eur), edastada 3-eurose tänusõna TaDaa! festivali esinejatele kui maksta mitmete toitlustajate juures!

 

Et festivalil mobiiliga maksmine eriti kiirelt ja mugavalt läheks, soovitame Paytailori mobiilne  enne alla laadida

 

Paytailori omanikuks saad nõnda:

  1. lae App Store’st või Google Play’st alla Paytailori mobiilne rahakott
  2. registreeri end kasutajaks
  3. lisa pangakaart või -kaardid, mida soovid kasutada. Saad lisada kuni 3, deebet- ja/või krediit-kaarti. Sinu kaardil peaks vaid olema internetiiostude võimekus. Sinu kaartide andmeid Paytailor ei hoia ega jaga, mistõttu on mobiilne rahakott Sulle kasutamiseks turvaline.
  4. lisa ka 4-kohaline PIN kood, millega hiljem oma maksed kinnitad

Kuidas maksta?

  1. kaupmees aktiveerib makse
  2. ava äpp: skaneeri QR või puuduta NFC’d, või otsi lühikoodi järgi kaupmees üles
  3. kinnita makse oma rahakoti PIN koodiga.
  4. Valmis 🙂