Külastajatele

Roheline festival

2017. aasta Tartu Tänavatoidufestivalil kasutame toidu ja joogi pakkumiseks ainult taaskasutatavaid või biolagunevaid nõusid ning serveerimislahendusi. Palun viska festivali külastades prügi vastavatesse prügikastidesse (biolagunevad nõud käivad biojäätmete prügikastidesse). Alal on eraldi prügikastid erinevat tüüpi jäätmetele.

Sõbralik festival

Tuled koos lastega? Hoia neil silma peal, et suured rahvahulgad neid ei hirmutaks ning et nad kaduma ei läheks! Vankri ja käruga võib festivali alale siseneda, kuid palun arvesta liigeldes ka teiste festivalikülastajatega.

Tänavatoidufestivalile on oodatud rahulikult käituvad koerad, kes on rihma otsas! Koera väljaheited koristab ära looma hea peremees.

Naudi ja lase teistel nautida 🙂 Korraldajad paluvad ebasündsalt käituvatel, purjus või agressiivsetel külastajatel lahkuda.

Mõistlik festival

Festivali korraldajad ning toidupakkujad ei garanteeri kõigi toitude olemasolu festivali algusest lõpuni. Menüüd võivad päeva jooksul muutuda, mõne söögikoha road ka päris otsa saada.

Festivali tipphetkedel võib ette tulla järjekordi nii alale pääsemiseks kui söögi tellimiseks/ootamiseks.

Tuled rattaga? Palun jäta ratas rattahoidjasse Riia või Kastani tänaval. Jalgrattaga festivalil ringi liikuda ei ole lubatud, sest see võib olla ohtlik teistele külastajatele.